MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Öronlappsfåtölj 13636314
nr 1363 6314
Öronlappsfåtölj
längd (c)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:58:02
700 kr
1.100 kr
1.200 kr